Ceník a pojišťovny

Naše centrum má smluvní vztah se všemi pojišťovnami v České Republice.

Centrum asistované reprodukce Porodnicko-gynekologické kliniky Fakultní nemocnice Olomouc má uzavřenu smlouvu o úhradě léčby neplodnosti ze zdravotního pojištění se všemi zdravotními pojišťovnami v České republice.

Výkon inseminace je v našem zdravotnickém zařízení 
hrazen plně ze zdravotního pojištění 6x za jeden kalendářní rok.

Pokud je nutné před inseminací užít stimulaci gonadotropiny, je třeba předem požádat o jejich úhradu Vaši zdravotní pojišťovnu. Pokud zdravotní pojišťovna poskytne souhlas, gonadotropiny jsou v požadovaném množství hrazeny plně ze zdravotního pojištění a jsou v našem zdravotnickém zařízení bez doplatku.

Výkon In Vitro Fertilizace a EmbryoTransfer (IVF/ET) je hrazen ženám ve věku do 39 let ze zdravotního pojištění 3x za život. Pokud bylo v 1. a 2. cyklu IVF/ET přeneseno pouze 1 embryo, je cyklus IVF/ET hrazen ze zdravotního pojištění 4x za život.

Při stimulaci pro jeden cyklus IVF/ET je hrazeno po odsouhlasení úhrady Vaší zdravotní pojišťovnou maximálně 2.250 jednotek gonadotropinů. Urinární i rekombinantní gonadotropiny jsou v našem zdravotnickém zařízení bez doplatku.

Aktuální ceník ke stažení ve formátu PDF


Soubor typu pdfCeník zdravotnických výkonů a služeb poskytovaných za přímou úhradu(133,2 kB)stáhnout

Vaše problémy bereme vážně

Chceme je spolu s vámi začít řešit co nejrychleji. Do našeho centra můžete přijít maximálně do měsíce od objednání.

Objednat se u nás můžete i bez doporučení svého lékaře, a to buď telefonicky na čísle 585 853 178, e-mailem na ivf@fnol.cz nebo pomocí tohoto formuláře.

více informací »

Objednejte se

Mám zájem o:
 
 

Rychlý kontakt

 585 853 178